BODY Energy Club je od 1.12.2016 zatvorený. Ďakujeme všetkým členom za pochopenie a trpezlivosť.

Body & Mind

bodyART

Funkčný tréning, ktorý kombinuje tréningové pózy a klasické dýchacie techniky, spája fyzický tréning s mentálnou relaxáciou. Oproti klasickému silovému tréningu, pri ktorom precvičujeme jednotlivé svalové skupiny, bodyART sa zameriava na ľudské telo ako celok a precvičuje všetky svalové skupiny naraz. Každá tréningová pozícia, alebo dynamické cvičenie, si vyžadujú zvýšené nároky na silu a flexibilitu svalov. Princíp cvičenia vychádza z harmónie Yin a Yang: sila a relaxácia, nádych a výdych, napätie a uvoľnenie. Vychádza z harmónie, ktorú vnímame všade okolo nás a z rovnováhy, ktorá je v každom z nás.
Chcem si pozrieť rozvrh
Inštruktor Lea Grenčič:
“BodyART: je funkčný tréning, ktorý v sebe spája fyzický tréning s mentálnou relaxáciou. Zameriava sa na ľudské telo ako celok, precvičuje všetky svalové skupiny naraz. Objavte harmóniu cvičenia, objavte harmóniu samého seba!”
Inštruktor Ivka Krížová:
“Najvýstižnejší výraz pre popis mojich tréningov je "JA / MYSELF ". Vkladám do nich SEBA, využívam počas nich (len) SEBA (len svoju váhu / svoje telo, len svoje pocity a svoje myšlienky).”
ZAREGISTRUJ SA NA OBHLIADKU BODY ENERGY CLUBU - BODY TOUR
*Povinný údaj
*Vyplň prosím krátky formulár. V krátkej dobe Ťa budeme kontaktovať (do 2 pracovných dní). Spolu si dohodneme obhliadku BODY Energy Clubu.
*V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov, poskytujem svoje osobné údaje (telefonický a e-mailový kontakt) dobrovoľne a udeľujem svoj súhlas na zaradenie a spracovanie osobných údajov do databázy Klubu.