BODY Energy Club je od 1.12.2016 zatvorený. Ďakujeme všetkým členom za pochopenie a trpezlivosť.

Body & Mind

AY FLY

Relaxačné cvičenie inšpirované jogou, gymnastikou, strečingom, pilates, prvkami akrobacie a posilňovaním vlastnou váhou tela. Vďaka AY Fly Training-u posilňujete celé telo, uvoľníte a predĺžite svaly, zlepšíte flexibilitu kĺbov a zvýšite vašu fyzickú i mentálnu zdatnosť. Jednotlivé cviky a figúry sú starostlivo vyberané, aby ich zvládol úplný nováčik , dieťa, i aktívny športovec. Relaxačné cvičenie prebieha v jemnej a pevnej plachte z leteckého hodvábu, ktorá zaručí váš komfort a bezpečie.
Chcem si pozrieť rozvrh
Inštruktor Zuzka Ružová:
“AY FLY je gymnastikou budúcnosti. Preto ak hľadáte cvičenie na spevnenie a tvarovanie postavy, posilnenie vnútorného i chrbtového svalstva, ktoré eliminuje stres, napätie a únavu, príďte si zacvičiť.”
Inštruktor Lenka Jašíková:
“Ak hľadáš cvičenie, pri ktorom zabudneš na plynúci čas, vyčistíš si hlavu, ktoré ti zaručí prílev endorfínov a ukáže ti, čo všetko s vlastným telom dokážeš, Ayfly je v tom prípade pre teba to pravé. ”
ZAREGISTRUJ SA NA OBHLIADKU BODY ENERGY CLUBU - BODY TOUR
*Povinný údaj
*Vyplň prosím krátky formulár. V krátkej dobe Ťa budeme kontaktovať (do 2 pracovných dní). Spolu si dohodneme obhliadku BODY Energy Clubu.
*V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov, poskytujem svoje osobné údaje (telefonický a e-mailový kontakt) dobrovoľne a udeľujem svoj súhlas na zaradenie a spracovanie osobných údajov do databázy Klubu.