BODY Energy Club je od 1.12.2016 zatvorený. Ďakujeme všetkým členom za pochopenie a trpezlivosť.

Body & Mind

FlyFit

Kreatívne a zábavné spojenie rôznych techník cvičenia do efektívneho funkčného tréningu. Flyfit spája prvky jogy, pilates, gymnastiky, silového tréningu a ľahkej akrobacie. Výsledkom je získanie kontroly nad vlastným telom, zvýšenie celkovej flexibility a súladu tela a mysle. Mozog, ktorý zodpovedá za svalovú činnosť, vo Flyfit-e nevníma pohyb len ako individuálnu činnosť konkrétnej jednej svalovej skupiny, ale ako komplex aktivít. Obrovskou výhodou je plachta, ktorá nám poskytuje rozsah pohybu vo všetkých jeho troch rovinách.
Chcem si pozrieť rozvrh
Inštruktor Ivka Krížová:
“Flyfit je prirodzený komplexný tréning, ktorý do činnosti zapája maximálne množstvo svalových skupín.”
Inštruktor Lucia Tomišová:
“Tréning FlyFit so mnou Vám ukáže, že vaše telo dokáže v skutočnosti oveľa viac ako si myslíte. Je to kreatívne a zábavné spojenie rôznych techník cvičenia do efektívneho funkčného tréningu. Výsledkom je získanie kontroly nad vlastným telom, zvýšenie celkovej flexibility a súladu tela a mysle.”
ZAREGISTRUJ SA NA OBHLIADKU BODY ENERGY CLUBU - BODY TOUR
*Povinný údaj
*Vyplň prosím krátky formulár. V krátkej dobe Ťa budeme kontaktovať (do 2 pracovných dní). Spolu si dohodneme obhliadku BODY Energy Clubu.
*V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov, poskytujem svoje osobné údaje (telefonický a e-mailový kontakt) dobrovoľne a udeľujem svoj súhlas na zaradenie a spracovanie osobných údajov do databázy Klubu.