BODY Energy Club je od 1.12.2016 zatvorený. Ďakujeme všetkým členom za pochopenie a trpezlivosť.

Pool & Wellness

Masáže

REGENERÁCIA A RELAX

Masáž je jednou z možností ako si dopriať účinnú regeneráciu a relax, nielen po fyzickej záťaži, ale aj pri psychickom vyčerpaní.

Ponúkame ti individuálny prístup, pozitívnu atmosféru, príjemné prostredie a kvalitu. Nechaj sa rozmaznávať, alebo si daj poradiť od skúseného fyzioterapeuta pri akýchkoľvek problémoch s pohybovým aparátom.

Vyber si masáž aká ti najlepšie vyhovuje:

BODY RELAX 30 minút (člen 25 EUR / nečlen 30 EUR)
BODY RELAX 45 minút (člen 30 EUR / nečlen 35 EUR)
BODY RELAX 60 minút (člen 35 EUR / nečlen 45 EUR)
BODY RELAX 90 minút (člen 45 EUR / nečlen 55 EUR)

REZERVÁCIE TERMÍNOV

Presný termín masáže si dohodni priamo na recepcii Clubu alebo telefonicky:

  • na čísle 0911 357 104 / Zóna Pool&Wellness
  • na čísle 02 2030 2000 / Recepcia BODY Energy Clubu

Maséri Boris Jakubec, Dominik Kováč a Daniela Nguyenová z BODY Energy Teamu sú pripravení poskytnúť niekoľko druhov masáží a prispôsobiť sa tvojim individuálnym požiadavkám.

Dohodnutý termín masáže je záväzný. Akúkoľvek zmenu termínu je potrebné oznámiť najneskôr 24 hodín pred začiatkom dohodnutej masáže.

Pondelok - Nedeľa
9:00 - 21:00

A TO NAJLEPŠIE NA ZÁVER...

A po masáži si môžeš v cene masáže naplno vychutnať všetky výhody plne vybavenej Pool&Wellness zóny s výrivkou, saunami, veľkým bazénom či fitness barom plnom zdravých dobrôt a nápojov:

ZAREGISTRUJ SA NA OBHLIADKU BODY ENERGY CLUBU - BODY TOUR
*Povinný údaj
*Vyplň prosím krátky formulár. V krátkej dobe Ťa budeme kontaktovať (do 2 pracovných dní). Spolu si dohodneme obhliadku BODY Energy Clubu.
*V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov, poskytujem svoje osobné údaje (telefonický a e-mailový kontakt) dobrovoľne a udeľujem svoj súhlas na zaradenie a spracovanie osobných údajov do databázy Klubu.