BODY Energy Club je od 1.12.2016 zatvorený. Ďakujeme všetkým členom za pochopenie a trpezlivosť.

Aerobic a Spinning

Step aerobic

Od hodiny step aerobiku očakávajte intenzívny aeróbny tréning redukujúci tuky. Zameriava sa predovšetkým na tvarovanie dolnej časti tela a sedacích svalov. Niekedy sa prirovnáva k vysokohorskej turistike, pretože prekonávame výškové rozdiely. Počas cvičebnej jednotky dochádza postupne k nácviku choreografických blokov, ktoré sa v závere hodiny spájajú do záverečnej choreografie. Cvičebnou pomôckou je jeden alebo dva schodíky, podľa toho, či cvičíme step alebo double step. Hodina nie je vhodná pre začiatočníkov. je určená pokročilým cvičencom, ktorí už ovládajú kroky aerobiku a step aerobiku.
Chcem si pozrieť rozvrh
Inštruktor Milan Adamka:
“Skvelé odreagovanie od každodenných starostí, pri „nadupanej“ hudbe a neskutočnej choreografii.”
Inštruktor Lea Grančič
“Pre mňa je najväčšou odmenou váš úspech a úsmev na tvári, keď spolu dokážeme prekonať svoje vlastné „ja“ a dosiahnete svoj vytúžený cieľ! – na tejto ceste vám chcem pomáhať.”
ZAREGISTRUJ SA NA OBHLIADKU BODY ENERGY CLUBU - BODY TOUR
*Povinný údaj
*Vyplň prosím krátky formulár. V krátkej dobe Ťa budeme kontaktovať (do 2 pracovných dní). Spolu si dohodneme obhliadku BODY Energy Clubu.
*V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov, poskytujem svoje osobné údaje (telefonický a e-mailový kontakt) dobrovoľne a udeľujem svoj súhlas na zaradenie a spracovanie osobných údajov do databázy Klubu.