BODY Energy Club je od 1.12.2016 zatvorený. Ďakujeme všetkým členom za pochopenie a trpezlivosť.

Aerobic a Spinning

Pump FX

Má síce hudobný doprovod, no choreografiu nečakaj. Namiesto nej ťa čaká rozcvička, prestrečing a potom už len posilňovanie v rytme s nakladacou tyčou. Spevňujeme celé telo. Každý si individuálne volí a kontroluje svoju zaťaž a náročnosť tréningu. Žiadne náročné choreografie – vždy nasledujte inštruktora. Plnohodnotná a zábavná náhrada cvičenia v posilňovni. Ideálna kombinácia kardio a silového tréningu.
Chcem si pozrieť rozvrh
Inštruktor Jany Landl:
“Žiadna choreografia, voľná myseľ,no napriek tomu poriadna zaberačka, hudba ako doprovod. To ťa čaká na tejto hodine, ktorú si zamilujú všetci, ktorí majú radi posilňovanie.”
Inštruktor Milan Adamka:
“Nudíte sa v posilňovni?? Skúste niečo nové!! Kondično-posilňovacie cvičenie za doprovodu hudby a lektora s nakladacou činkou. Za hodinu dokonale precvičíte celé telo. ”
Inštruktor Lucia Fajčíková:
“Pump FX je v súčasnosti moje cvičenie No.1. Využívame nakladaciu činku, ale aj tradičné drepy, výpady, tlaky či zdvihy, ktoré sú zárukou precvičenia celého tela. Každý klient si podľa svojej výkonnosti a sily volí záťaže individuálne, je to cvičenie UNISEX. Je to perfektná kombinácia silového tréningu a kardio aktivít na vyrysovanie a spevnenie celého tela.”
Inštruktor Lea Grančič:
“Pre mňa je najväčšou odmenou váš úspech a úsmev na tvári, keď spolu dokážeme prekonať svoje vlastné „ja“ a dosiahnete svoj vytúžený cieľ! – na tejto ceste vám chcem pomáhať.”
ZAREGISTRUJ SA NA OBHLIADKU BODY ENERGY CLUBU - BODY TOUR
*Povinný údaj
*Vyplň prosím krátky formulár. V krátkej dobe Ťa budeme kontaktovať (do 2 pracovných dní). Spolu si dohodneme obhliadku BODY Energy Clubu.
*V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov, poskytujem svoje osobné údaje (telefonický a e-mailový kontakt) dobrovoľne a udeľujem svoj súhlas na zaradenie a spracovanie osobných údajov do databázy Klubu.