BODY Energy Club je od 1.12.2016 zatvorený. Ďakujeme všetkým členom za pochopenie a trpezlivosť.

Pool & Wellness

FLOATFIT HIIT

FLOATFIT HIIT je skupinové cvičenie, ktoré je realizované na bazénoch, alebo iných vodných plochách. Toto zábavné, ale zároveň i veľmi náročné cvičenie prebieha na špeciálnej doske aquabase®, ktorá je dostatočne stabilná k cvičeniu, ale zároveň, keďže je postavená na vode, predstavuje nestálu - labilnú podložku. Vzhľadom na to zapájame pri cvičení, okrem priamo posilňovaných svalov, vo väčšej miere hlboké svaly, posturálne svalstvo, ktoré sa nám stará o vzpriamené držanie tela. Cvičenie je zároveň i kondične náročné, preto 30 min cvičebná jednotka je absolútne postačujúca na komplexné precvičenie celého tela po kondičnej i silovej stránke. Vyskúšajte túto absolútnu NOVINKU, zabavte sa a zároveň si dajte poriadne do tela.
Chcem si pozrieť rozvrh
ZAREGISTRUJ SA NA OBHLIADKU BODY ENERGY CLUBU - BODY TOUR
*Povinný údaj
*Vyplň prosím krátky formulár. V krátkej dobe Ťa budeme kontaktovať (do 2 pracovných dní). Spolu si dohodneme obhliadku BODY Energy Clubu.
*V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov, poskytujem svoje osobné údaje (telefonický a e-mailový kontakt) dobrovoľne a udeľujem svoj súhlas na zaradenie a spracovanie osobných údajov do databázy Klubu.