BODY Energy Club je od 1.12.2016 zatvorený. Ďakujeme všetkým členom za pochopenie a trpezlivosť.

Aerobic a Spinning

Salsation

Salsation® je skupinové tanečné cvičenie pre každého bez rozdielu veku, ktoré je nielen jednoduché a zábavné, ale pomáha nám zlepšiť výkon a funkčnosť nášho tela. Slovo „Salsation“ pochádza zo španielskeho slova „salsa“ = „omáčka“, pretože v sebe spája rozličné rytmy a tanečné štýly a anglického slova „sensation“ = „dojem, vnem, pocit“, ktorý v nás hudba a tanec zanechávajú. Čo robí Salsation® unikátnym je funkčný tréning zakomponovaný do všetkých tanečných choreografií. Do cvičenia je zapojené množstvo svalových skupín a využívané cviky majú priamu spojitosť s aktivitami a pohybmi z každodenného života. Či chceme teda podávať vrcholové športové výkony alebo zdvihnúť svoje dieťa či ťažký nákup, funkčný tréning nás na tieto výzvy v živote pripraví. Hodina Salsation® je teda jednoduchá, zábavná, no predovšetkým funkčná!
Chcem si pozrieť rozvrh
ZAREGISTRUJ SA NA OBHLIADKU BODY ENERGY CLUBU - BODY TOUR
*Povinný údaj
*Vyplň prosím krátky formulár. V krátkej dobe Ťa budeme kontaktovať (do 2 pracovných dní). Spolu si dohodneme obhliadku BODY Energy Clubu.
*V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov, poskytujem svoje osobné údaje (telefonický a e-mailový kontakt) dobrovoľne a udeľujem svoj súhlas na zaradenie a spracovanie osobných údajov do databázy Klubu.