BODY Energy Club je od 1.12.2016 zatvorený. Ďakujeme všetkým členom za pochopenie a trpezlivosť.

Aerobic a Spinning

BODY Pump

BODY PUMP® patrí do skupiny konceptov svetoznámej a celosvetovo úspešnej značky LES MILLS, pričom BODY PUMP je ich najrozšírenejší a najúspešnejší koncept. Cvičenie je zamerané na precvičenie a posilnenie celého tela – postupne prechádzame všetky svalové skupiny tela, má kondično-silový charakter. Keďže si každý individuálne volí veľkosť záťaže, môžu spolu cvičiť začiatočník i pokročilý. Veľkou výhodou je cvičenie v trojmesačných blokoch, kedy máte možnosť naučiť sa správnu techniku jednotlivých cvičení a zároveň máte dostatočný priestor pre adaptáciu, progres a zlepšenie. Motivačná hudba a dobrá nálada je súčasťou každého cvičenia.
Chcem si pozrieť rozvrh
Inštruktor Lea Grančič
“Pre mňa je najväčšou odmenou váš úspech a úsmev na tvári, keď spolu dokážeme prekonať svoje vlastné „ja“ a dosiahnete svoj vytúžený cieľ! – na tejto ceste vám chcem pomáhať.”
Inštruktor Lucia Fajčíková:
ZAREGISTRUJ SA NA OBHLIADKU BODY ENERGY CLUBU - BODY TOUR
*Povinný údaj
*Vyplň prosím krátky formulár. V krátkej dobe Ťa budeme kontaktovať (do 2 pracovných dní). Spolu si dohodneme obhliadku BODY Energy Clubu.
*V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov, poskytujem svoje osobné údaje (telefonický a e-mailový kontakt) dobrovoľne a udeľujem svoj súhlas na zaradenie a spracovanie osobných údajov do databázy Klubu.