BODY Energy Club je od 1.12.2016 zatvorený. Ďakujeme všetkým členom za pochopenie a trpezlivosť.

Aerobic a Spinning

Jumping

Zábavné a jednoduché cvičenie na patentovaných trampolínach v sprievode dynamickej hudby pod vedením certifikovaných inštruktorov. Zvyšuje kapacitu pľúc, podporuje lymfatický systém ako aj prietok krvi v žilách, stimuluje metabolizmus, čím výrazne napomáha k spaľovaniu tukov, pomáha znižovať krvný tlak a cholesterol, šetrí kĺby a spevňuje šľachy, formuje a posilňuje všetky svalové skupiny, zlepšuje koordináciu a kondíciu, pôsobí proti depresii. Zaraďuje sa medzi aeróbne cvičenie a je určené pre všetkých záujemcov. Jednotlivé cviky aj ich následnosť sú starostlivo pripravené, majú svoj vlastný význam a poriadok.
Chcem si pozrieť rozvrh
Inštruktor Martina Juklová:
“Zabaviť sa a zároveň si dobre zacvičiť, je tak jednoduché! Skoky a preskoky v rytme motivačnej hudby, super atmosféra – to všetko zažijete na hodinách Jumping.”
ZAREGISTRUJ SA NA OBHLIADKU BODY ENERGY CLUBU - BODY TOUR
*Povinný údaj
*Vyplň prosím krátky formulár. V krátkej dobe Ťa budeme kontaktovať (do 2 pracovných dní). Spolu si dohodneme obhliadku BODY Energy Clubu.
*V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov, poskytujem svoje osobné údaje (telefonický a e-mailový kontakt) dobrovoľne a udeľujem svoj súhlas na zaradenie a spracovanie osobných údajov do databázy Klubu.