BODY Energy Club je od 1.12.2016 zatvorený. Ďakujeme všetkým členom za pochopenie a trpezlivosť.

Body & Mind

Yin joga

Pomalý a statický typ jogy. V turbulentnej dobe, plnej informačného pretlaku a stresu je yin joga akousi protiváhou rýchlosti, sily a výkonu a zároveň doplnkom k výkonnostným športom. Počas YIN YOGA si ponaťahujete skrátené a tuhé väzivá v tele (svaly, fascie, šľachy, úpony)a zlepšíte ich flexibilitu. Zotrvávanie v pozíciách 3 -5 minút pomáha hĺbkovo ponaťahovať telo. Nemajte ilúzie, yin yoga nie je pohodlná, je namáhavá, nakoľko vytvára v tele moderovaný stres. Je výzvou aj pre kulturistov aj pre crossfiterov. A zároveň rozvíja mentálnu silu - schopnosť byť v prítomnosti, schopnosť pozorovať myseľ ako narába s tichom, napätím a úsilím.
Chcem si pozrieť rozvrh
Inštruktor Maya Nováková:
“Yin joga rozvinie všímavosť na vaše telo, natrénujete si uvoľnenie tela, rozviniete sústredenie resp. naučíte sa krotiť búrlivo premýšľajúcu myseľ, posilníte schopnosť narábať so stresom = úľava pre myseľ aj telo nielen v telocvični, ale aj v bežnom dni. ”
ZAREGISTRUJ SA NA OBHLIADKU BODY ENERGY CLUBU - BODY TOUR
*Povinný údaj
*Vyplň prosím krátky formulár. V krátkej dobe Ťa budeme kontaktovať (do 2 pracovných dní). Spolu si dohodneme obhliadku BODY Energy Clubu.
*V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov, poskytujem svoje osobné údaje (telefonický a e-mailový kontakt) dobrovoľne a udeľujem svoj súhlas na zaradenie a spracovanie osobných údajov do databázy Klubu.