BODY Energy Club je od 1.12.2016 zatvorený. Ďakujeme všetkým členom za pochopenie a trpezlivosť.

Aerobic a Spinning

Indoor cycling

Šport na chudnutie číslo jeden. Samozrejme, je to zároveň plnohodnotný tréning pre ambicióznych atlétov. Rýchle prejazdy rovín, kopcovité stúpania priam alpských dimenzií, náročné intervalové pasáže a veľa ďalších typov tréningu. Úžasnou výhodou indoor cyclingu je, že si každý nastaví vlastnú úroveň obtiažnosti. Ale počítajte s tým, že naši inštruktori sa budú snažiť, aby z vás dostali maximum.
Chcem si pozrieť rozvrh
Inštruktor Tibor Mišutka:
“Život začína na konci vašej komfotnej zóny. Na mojich hodinách pochopíš svoj cieľ. Nezáleží na veku, ale na vôle, ktorá ťa k nemu dovedie. Ver sám sebe a všetko je na dosah.”
Inštruktor Radovan Suško:
“Klient sa na hodine zbaví každodenného stresu a na chvíľu vypne hlavu a urobí niečo pre svoje zdravie, posilnenie imunity, priechodnosť ciev a zlepšenie respiračných schopností.”
Inštruktor Ivan Malárik:
“Indoorcycling vám pomôže po kondičnej stránke, pri formovaní postavy, spevňovaní a chudnutí. Vo fáze zimnej prípravy je to ideálny prostriedok pre vrcholových športovcov a ako doplnok ku ostatným tréningom.”
Inštruktor Ivka Krížová:
“Najvýstižnejší výraz pre popis mojich tréningov je "JA / MYSELF ". Vkladám do nich SEBA, využívam počas nich (len) SEBA (len svoju váhu / svoje telo, len svoje pocity a svoje myšlienky).”
Inštruktor Lucia Pešková:
“Indoorcycling je druh skupinového cvičenia, kde si jeho náročnosť nastavujete naozaj sami. Je len a len na vás, kam sa chcete dostať, kde si postavíte hranice.”
ZAREGISTRUJ SA NA OBHLIADKU BODY ENERGY CLUBU - BODY TOUR
*Povinný údaj
*Vyplň prosím krátky formulár. V krátkej dobe Ťa budeme kontaktovať (do 2 pracovných dní). Spolu si dohodneme obhliadku BODY Energy Clubu.
*V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov, poskytujem svoje osobné údaje (telefonický a e-mailový kontakt) dobrovoľne a udeľujem svoj súhlas na zaradenie a spracovanie osobných údajov do databázy Klubu.