BODY Energy Club je od 1.12.2016 zatvorený. Ďakujeme všetkým členom za pochopenie a trpezlivosť.

Aerobic a Spinning

Latino Fitness

Spojenie zábavy a tanca, základných krokov a jednoduchých krokových variácií tancov Merengue Salsa, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso a Belly Dance. Striedanie pomalších a rýchlejších rytmov, zameranie sa na nácvik tanečných krokov, zameranie sa na svalové skupiny dolných končatín, sedacieho svalu a brucha. Pomáha rozvíjať srdcovo-cievny systém a kondíciu. Hodina je plná energie, skvelej hudby, zábavy a dobrej nálady.
Chcem si pozrieť rozvrh
Inštruktor Erika Kráľová:
“Mať krásne krivky, prirodzene a správne držanie tela, posilniť svaly, ladne sa pohybovať, nechať sa unášať hudbou a pritom sa cítiť ako kráľovná parketu - Latinofitness je práve to cvičenie, ktorým to dosiahneš.”
ZAREGISTRUJ SA NA OBHLIADKU BODY ENERGY CLUBU - BODY TOUR
*Povinný údaj
*Vyplň prosím krátky formulár. V krátkej dobe Ťa budeme kontaktovať (do 2 pracovných dní). Spolu si dohodneme obhliadku BODY Energy Clubu.
*V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov, poskytujem svoje osobné údaje (telefonický a e-mailový kontakt) dobrovoľne a udeľujem svoj súhlas na zaradenie a spracovanie osobných údajov do databázy Klubu.