BODY Energy Club je od 1.12.2016 zatvorený. Ďakujeme všetkým členom za pochopenie a trpezlivosť.

Body & Mind

FlyPilates

Najefektívnejší spôsob kombinácie Pilatesovho sveta! Prítomnosť amaky (siete),ktorá sa nachádza tesne nad zemou ,napomáha koncentrácii a koordinácii a priaznivo pôsobí na celú nervovo-svalovú sústavu. Základné Pilatesove cviky sú z časti zmenené a prispôsobené tomuto inovatívnemu cvičeniu, ale súčasne je zachovaná a nedotknutá základná myšlienka a blahodarnosť, ktoré Pilates prináša. Amaka dodáva cvičeniu nový charakter a dimenziu. Fly Pilates je ideálny pre všetkých, dokonca aj pre ľudí s chronickými bolesťami, po úraze alebo s astmou. Je zameraná na zvýšenie ohybnosti, riadenie telesného uvedomenia, správne dýchanie a redukciu stresu. Výsledkom je silné, ohybné telo, s predĺženými svalmi a harmonická osobnosť.
Chcem si pozrieť rozvrh
Inštruktor Zuzka Ružová
ZAREGISTRUJ SA NA OBHLIADKU BODY ENERGY CLUBU - BODY TOUR
*Povinný údaj
*Vyplň prosím krátky formulár. V krátkej dobe Ťa budeme kontaktovať (do 2 pracovných dní). Spolu si dohodneme obhliadku BODY Energy Clubu.
*V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov, poskytujem svoje osobné údaje (telefonický a e-mailový kontakt) dobrovoľne a udeľujem svoj súhlas na zaradenie a spracovanie osobných údajov do databázy Klubu.