BODY Energy Club je od 1.12.2016 zatvorený. Ďakujeme všetkým členom za pochopenie a trpezlivosť.

Body & Mind

Feldenkraisova metóda

Rozvíja prepojenie tela a mysle, zdokonaľuje procesy vnímania a cítenia prostredníctvom pohybu. Pracuje so sebauvedomovaním a ukazuje, ako sa pohybovať úsporne a súčasne efektívne. Lekcie sú sériou jednoduchých, ľahko zapamätateľných pohybov v ľahu, sede, kľaku a stoji. Opakovanie pohybov pomáha objavovať spôsob, ako ich vykonávať pohodlnejšie a efektívnejšie. Dôležité je neprekročiť prah bolesti a nenútiť sa k nadmernému úsiliu. Nezáleží na kondícii, veku, či telesnej hmotnosti. Touto metódou môže svoje telesné a duševné schopnosti rozvíjať každý človek. Odporúčame pohodlné, teplé oblečenie a ponožky. Výučba je možná i v anglickom jazyku.
Chcem si pozrieť rozvrh
Inštruktor Miroslava Kovářová:
“Feldenkraisova metóda je celostná edukačná metóda, ktorá spomaľuje procesy opotrebovania tela a učí nás organického pohybu. Pomáha odstrániť prebytočné napätie pri pohybe, čím zabraňuje poškodzovaniu svalov a kĺbov. Metóda je účinná pri rôznych druhoch pohybových obmedzení, pomáha odstrániť chronické napätie a bolesť, redukuje stres.”
ZAREGISTRUJ SA NA OBHLIADKU BODY ENERGY CLUBU - BODY TOUR
*Povinný údaj
*Vyplň prosím krátky formulár. V krátkej dobe Ťa budeme kontaktovať (do 2 pracovných dní). Spolu si dohodneme obhliadku BODY Energy Clubu.
*V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov, poskytujem svoje osobné údaje (telefonický a e-mailový kontakt) dobrovoľne a udeľujem svoj súhlas na zaradenie a spracovanie osobných údajov do databázy Klubu.