BODY Energy Club je od 1.12.2016 zatvorený. Ďakujeme všetkým členom za pochopenie a trpezlivosť.

Aerobic a Spinning

Body Spartan

Kombinácia kardia, gymnastiky, posilňovacích cvičení, stabilizačných cvičení a základných vzpieračských techník. V tréningovej jednotke sa využívajú viackĺbové cvičenia a funkčné pohyby, ktoré vedú k celkovému zrýchleniu metabolizmu . Výsledkom pravidelného cvičenia je zlepšenie koordinácie svalstva, zvýšenie celkovej sily a vytvarovanie postavy. Je určený pre pokročilých športovcov. Slúži aj ako príprava na súťaže ako sú Spartan race a Tough mudder.
Chcem si pozrieť rozvrh
Inštruktor Jany Landl:
“Na tejto hodine nikdy nevieš čo ťa čaká ...behanie na pase, alebo do schodov , šliapanie na bicykli, „angličaky“ a posilňovanie s vlastným telom alebo s pomôckami. Na tejto hodine je možné všetko.”
Inštruktor Tomáš Hantabál:
“Body Spartan je o zdokonaľovaní pohybových zručností, ale i o spoznávaní nových ľudí a prekonávaní samého seba - či už počas tréningu, alebo na pretekoch SpartanRace.”
ZAREGISTRUJ SA NA OBHLIADKU BODY ENERGY CLUBU - BODY TOUR
*Povinný údaj
*Vyplň prosím krátky formulár. V krátkej dobe Ťa budeme kontaktovať (do 2 pracovných dní). Spolu si dohodneme obhliadku BODY Energy Clubu.
*V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov, poskytujem svoje osobné údaje (telefonický a e-mailový kontakt) dobrovoľne a udeľujem svoj súhlas na zaradenie a spracovanie osobných údajov do databázy Klubu.