BODY Energy Club je od 1.12.2016 zatvorený. Ďakujeme všetkým členom za pochopenie a trpezlivosť.

Body & Mind

Joga

Rovnováha. Naťahovanie a posilňovanie v pohybe, alebo vo výdrži. Joga je pre všetkých. Nezáleží na veku, hmotnosti, kondícii. Každý si vyberie. Každý sám za seba a pritom všetci spolu. Jednota. Joga je radosť. Radosť z pohybu, radosť zo zdravia, radosť zo stretnutia s príjemnými ľuďmi. Je to ideálne cvičenie pre všetkých, ktorí chcú zrelaxovať a natiahnuť celé telo, zbaviť sa stresu a nahromadených napätí, či rôznych blokov, ale aj kíl navyše. Aj keď dá joga zabrať, je naozaj vhodná pre každého: silných, slabých, ohybných i menej flexibilných. Po hodine sa cítite svieži a úplne uvoľnení. Joga pre zdravie je k telu ohľaduplné, silové, dynamické, no zároveň aj myseľ a telo upokojujúce cvičenie, ktoré odstraňuje problémy s chrbtom, pomáha pri chudnutí, zlepšuje celkovú telesnú kondíciu, upokojuje nervový systém a rozvíja rovnováhu, koordináciu a silu.
Chcem si pozrieť rozvrh
Inštruktor Helena Ballová
“Rada zdielam vlastné skúsenosti a vediem hodiny tak, aby cvičenie nebolo pre klientov povinnosťou, ale príjemnou udalosťou, na ktorú sa tešia.”
Inštruktor Alana DevPriya Židziková:
“Počas rannej jogy si precvičíte a posilníte celé telo, rozprúdite energiu a upokojíte myseľ. Po hodine sa budete cítiť oddýchnutí a plní energie do nového dňa.”
Inštruktor Alena Savkaničová:
“Hodina, ktorá rovnomerne lieči a posilňuje telo aj ducha. Odstraňuje napätia nielen vo fyzickom tele, ale učí nás vnímať sa a vnímať signály vlastného tela. ”
Inštruktor Yveta Kulajtová:
“Mám bohaté skúsenosti v oblasti športu, pochopila som liečivé účinky JOGY na vlastnom zdraví. Viem ako sa už v mladom veku pripraviť na zdravé starnutie.”
Inštruktor Zuzka Kovačičová:
“Yoga Vám dá silu a jemnosť zároveň. Objavíte nové hranice svojhotela aj mysle a podporíte nervovú činnosť celého tela.”
ZAREGISTRUJ SA NA OBHLIADKU BODY ENERGY CLUBU - BODY TOUR
*Povinný údaj
*Vyplň prosím krátky formulár. V krátkej dobe Ťa budeme kontaktovať (do 2 pracovných dní). Spolu si dohodneme obhliadku BODY Energy Clubu.
*V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov, poskytujem svoje osobné údaje (telefonický a e-mailový kontakt) dobrovoľne a udeľujem svoj súhlas na zaradenie a spracovanie osobných údajov do databázy Klubu.