BODY Energy Club je od 1.12.2016 zatvorený. Ďakujeme všetkým členom za pochopenie a trpezlivosť.

Fitness & Cardio

Seniors

Kruhový tréning SENIORS je kombináciou posilňovacieho a aeróbneho cvičenia. Vďaka špeciálnym hydraulickým strojom značky Technogym, máte možnosť precvičiť všetky svalové partie v jednom tréningu. Stroje vôbec nezaťažujú kĺby a ľahko sa používajú. Kombináciou cvičení dochádza k optimálnemu zaťaženiu, výsledkom ktorého je rozvoj sily a kondície. Tréning je zameraný na celkové posilnenie a správne držanie tela, ako i na rozvoj a podporu činnosti srdcovo – cievneho systému. Kruhový tréning je vhodný pre začiatočníkov, i mierne pokročilých. Cvičenie je zamerané na odstránenie dizbalancií, obsahuje rovnovážne, dýchacie, strečingové a uvoľňovacie cvičenia.
Chcem si pozrieť rozvrh
ZAREGISTRUJ SA NA OBHLIADKU BODY ENERGY CLUBU - BODY TOUR
*Povinný údaj
*Vyplň prosím krátky formulár. V krátkej dobe Ťa budeme kontaktovať (do 2 pracovných dní). Spolu si dohodneme obhliadku BODY Energy Clubu.
*V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov, poskytujem svoje osobné údaje (telefonický a e-mailový kontakt) dobrovoľne a udeľujem svoj súhlas na zaradenie a spracovanie osobných údajov do databázy Klubu.