BODY Energy Club je od 1.12.2016 zatvorený. Ďakujeme všetkým členom za pochopenie a trpezlivosť.

Blog

13. aug 2014 | autor: Ivana Krížová
Tagy: flyfit    
Zaručene ste sa už teraz po prečítaní nadpisu nad ním pousmiali... Smejete sa, či už tí, čo ste Flyfit v mojom podaní niekedy vyskúšali, alebo tí, čo ho nevyskúšali ešte nikdy – dovolím si však povedať, že dôvod je celkom odlišný – Tí čo boli/chodia, vedia o čom Flyfit je (preto sa uškŕňajú potmehúdsky popod nos a tešia sa na to, keď príde niekto nový)...
22. máj 2014 | autor: Eva Trebichalská
Tagy: beh     bezecka obuv     run     running     tenisky    
Nikdy nesmieme zabudnúť na to, že každý sme svojim spôsobom jedinečný, a to čo vyhovuje nášmu kamarátovi, nemusí vyhovovať nám! V začiatkoch je lepšie osloviť odborníka, či už z radov lekárov alebo trénerov alebo zájsť do špecializovanej predajne, kde vám školený personál poradí, čo je pre vás najvhodnejšie!
07. máj 2014 | autor: Ivana Krížová
Začnime svojim telom. Je to náš domov. Milujme ho, prijmime a akceptujme jeho prítomnosť... Láskou, jeho prijatím a spoluprácou s ním totiž spejeme k vnútornej harmónii, ktorá nás dovedie k plnohodnotnému a šťastnému životu.
13. apr 2014 | autor: Michael Achberger
Každý deň ich stretávam, ja sám ich užívam každý deň. Mnoho ľudí má obavy z užívania takýchto doplnkov. Napríklad, aj posledný týždeň som dostal zaujímavé otázky ohľadom aminokyselín, či ich skutočne treba užívať. A vlastne, čo sú to tie aminokyseliny?
21. feb 2013 | autor: Michaela Kadvanová
Pri pohľade do zrkadla beznádejne krútite hlavou a  závidíte ženám s postavou typu „modelka“? Závisť ešte nikomu neprospela, tak sa na ňu vykašlite. Vyšportované telá okolo seba berte ako výzvu a motiváciu začať so sebou niečo robiť.