BODY Energy Club je od 1.12.2016 zatvorený. Ďakujeme všetkým členom za pochopenie a trpezlivosť.

Blog

Autor
Michaela Kadvanová

ZVÁDZAJTE SEXI POSTAVIČKOU

Zabudnite na lenivosť

Ak vám bráni lenivosť, musíte sa prekonať. Hlavná zásada znie - cvičte, koľko vládzete. Po čase si cvičenie obľúbite a  stane sa prirodzenou súčasťou vášho života. Pre mnohých sa už stalo „prudko návykovým“. 

Cvičte žensky 

Naučte svoje telo umeniu pohybu. Vybrať si môžete napríklad cvičenie, ktoré je zmyselné a  sexi, a zároveň formuje vašu postavu.  

Zacvičte si ako baletka

Aj tancovaním sa dá schudnúť. Lekcie baletu formujú a rozvíjajú svalstvo, flexibilitu pohybu, zvyšujú  sebavedomie, vyzdvihnú ženskosť a ladnosť. Ako bonus získate ploché bruško, pevný chrbát, vypracované ramená a paže a  budete sa môcť pýšiť sexi zadkom. Dosiahnete krásne držanie tela a dokonalý body language.

Počas tréningu odposilňujete celé telo a  zároveň sa zrelaxujete v sprievode klasickej hudby. Cvičí sa v pohodlnom,  najlepšie priliehavom oblečení. Baletkovské „piškóty“ nebudete nevyhnutne potrebovať. Úplne postačia balerínky alebo aspoň ponožky, aby chodidlo na podlahe nezadrhávalo pri posunoch a  točení. 

 Čo bolí, to krásnie

Ľudia dnes stále viac vyhľadávajú príležitosti k zrelaxovaniu, odbúraniu stresu od každodennej rutiny a  povinností. Možnosť nájsť a prehĺbiť v sebe pocit spokojnosti ponúka tréning s  názvom Bodyart. K ľudskej bytosti pristupuje ako k „zlepencu“ duše, mysle a  tela, zapája rôzne kombinácie pozícií a cvikov do hlbokého dýchania.

Všetky cviky a pozície trénujú rôzne svaly naraz a priam volajú po ovládaní rovnováhy a stabilizácie nášho tela. Celá pozornosť je sústredená na stred tela - panvové dno a brušné svalstvo. Navyše, správne dýchanie zabezpečí zvýšený prívod kyslíka do mozgu, čo umožní aj telu uvoľniť sa a riadiť sa prirodzeným pohybovým inštinktom bez vnímania čohokoľvek rušivého naokolo. Pravidelným cvičením Bodyart-u dosiahneme stabilizáciu a  zosilnenie pohybového aparátu, obrovskú vnútornú silu, správne fungovanie celého tela a dokonalú kontrolu nad sebou samým.

 Trénujte ako akvabely

Synchronizované plávanie (alebo tiež akvabely) je individuálny plavecký šport. Je to jedinečná kombinácia tanca, plávania a gymnastiky. Zvykne sa mu tiež hovoriť aj balet vo vode. Vyformujte si krásne telo a získajte ladné pohyby pod taktovkou profesionálnej akvabely. Naučíte sa základné prvky, techniky dýchania vo vode, zlepšíte si kondíciu, psychomotoriku  a precvičíte si každý sval.

V  tomto kurze ide hlavne o zdokonalenie pohybu vo vode inak, ako len plaveckým spôsobom. Osvojíte si základy synchronizovaného plávania, spevníte telo, naučíte sa udržať telo v stabilnej polohe na hladine a  vo vertikále, techniku pohybu rúk, techniku tzv. šliapania vody, orientáciu pod vodou a správne dýchanie.

 Do tanca aj do skoku

Vyskúšať môžete tiež nový hit s „exotickým“ názvom BOKWA®. Ide o jednoduchý fitness dance program pre všetkých, bez náročných choreografií a  variácií. Nemusíte rátať kroky, stačí iba cítiť hudbu, voľne sa pohybovať do rytmu a popritom si užívať zábavu.

21. feb 2013 | autor: Michaela Kadvanová
Počet zobrazení: 4652

Názory a komentáre

počet komentárov:
*V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov, poskytujem svoje osobné údaje (telefonický a e-mailový kontakt) dobrovoľne a udeľujem svoj súhlas na zaradenie a spracovanie osobných údajov do databázy Klubu.