BODY Energy Club je od 1.12.2016 zatvorený. Ďakujeme všetkým členom za pochopenie a trpezlivosť.

Blog

Autor
Ivka Krížová

WAKE-UP SPINN

Happyspinn je tím ľudí, ktorých spája radosť a láska k pohybu, vypotené mláky potu, snaha o vybitie / vybicyklovanie negatívnej energie, uvoľnenie od stresu a samozrejme dobrý pocit samého zo seba.

Teší sa obľube vďaka výnimočnej energickej atmosfére, ale najmä kvôli svojej efektívnosti. Po zdravotnej stránke posilňujeme srdcovo – cievny systém, pľúca a pravidelne zbavujeme organizmus toxínov.

Evidentná je práca dolných končatín, zapojené sú však i svaly chrbta, a najmä spodnej časti brucha a paží. Postava teda nadobúda štíhlejšie tvary pevnejšej konzistencie a to nielen na stehnách.

Rovnako potešujúci je ale i fakt, že pravidelné lekcie happyspinnu nám vďaka svojej intenzite pomáhajú odstrániť prebytočný tuk a dokonca predĺžiť dobu spaľovania energie aj po lekcii. Veď kto sa môže pochváliť faktom, že spaľuje ešte aj v sprche po tréningu ?! :)

Vyplavené endorfíny nás vždy pozitívne naladia a aj naša tvár má potom celý deň žiarivejší „kukuč“. Príď sa aj ty pred prácou dokonale odreagovať.

„Kto nešlape s nami, šlape proti nám !“ :)

22. aug 2012 | autor: Ivka Krížová
Počet zobrazení: 3494

Názory a komentáre

počet komentárov:
*V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov, poskytujem svoje osobné údaje (telefonický a e-mailový kontakt) dobrovoľne a udeľujem svoj súhlas na zaradenie a spracovanie osobných údajov do databázy Klubu.